Увійти за допомогою одного з цих способів
 
 
Ваш нік:
 
 
 
 
Запам'ятати мене
 
 
 
Ввійти
 
 
Використайте для входу ваш Facebook-аккаунт. Ви також зможете додавати друзів із Facebook, бо грати разом значно веселіше, ніж одному.
 
Безкоштовні онлайн ігри - Увійти
 
 
 
 
 
 
 
 

Допомога

Як заробити бали?


Існує кілька способів заробити бали:


  1. Грайтесь
  2. Оцінюйте Ігри
  3. Ваш коментар до гри отримав позитивну оцінку
  4. Отримайте медаль у грі
  5. Відправте Рахунок
  6. Перемагайте у змаганнях

Для чого потрібні бали?


По мірі того, як ви заробляєте бали, ваш рівень автоматично зростає. Зараз ми ще працюємо над деталями стосовно того, які привілеї та потенційні винагороди можна буде відкрити за допомогою цих балів та рівнів.Коментування


Під час коментування дозволено використовувати будь-які слова та наступні символи '.,!?:;{}[]*()%#
Використання інших символів не дозволено. Довжина коментарів має бути не коротша за 10 символів і не довша за 1000.Нік і ім’я користувача


За реєстрації користувачам дозволено обирати собі довільний нік, що має бути не коротший за 5 і не довший за 15 символів. Він може складатися з цифр (0-9) і/чи літер латиниці (a-z), зокрема, прописних (заголовних). Також у ніку можна використовувати символ -, але він не може стояти на самому початку або наприкінці ніку. Крім того, не можна використати нік, що раніше вже було кимось зареєстровано, а також такий, що порушує умови використання.

Користувачі мають також вказувати свої ім’я та прізвище, не порушуючи умови використання та зважаючи на політику конфіденційності. Вони можуть складатися з будь-яких символів і мають бути довжиною від 5 до 15 символів включно кожне.


Пароль


Пароль може складатися з будь-яких символів і має бути довжиною від 6 до 20 символів включно.
Поля "Пароль" і "Підтвердить пароль" (а також "Новий пароль" і "Підтвердить новий пароль") мають співпадати, бути ідентичними.


День народження


Жодне з трьох полів указівки дня народження (день, місяць, рік) не має бути порожнім. Всі ці поля мають бути обов’язково заповнені!